D-Link | Ethernet Switch | DGS-105GL/E | Unmanaged | Desktop | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 5 | 60 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 18,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.259 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 310 mm |
| Gross width master carton: | 210 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 3 kg |
| Tare weight master carton: | 0.249 kg |
| PET: | 4 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | DGS-105GL/E |
| Producer product family: | Ethernet Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Palette Qty: | 1444 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.259 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 310 mm |
| Gross width master carton: | 210 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 3 kg |
| Tare weight master carton: | 0.249 kg |
| PET: | 4 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | DGS-105GL/E |
| Producer product family: | Ethernet Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Palette Qty: | 1444 pc(s) |
| Producer: | D-Link |