D-Link | DGS-3130-30S | Switch | Managed L3 | Rack mountable | 10 Gbps (RJ-45) ports quantity 2 | SFP ports quantity 24 | SFP+ ports quantity 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1398,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 5.045 kg |
| Gross width (mm): | 380.00 mm |
| Net weight: | 3.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.145 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| SFP ports quantity: | 24 |
| Switch type: | Managed L3 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Producer product name: | Switch |
| Producer product family: | DGS-3130-30S |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Paper/Pasteboard: | 1065.40 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 101 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 5.045 kg |
| Gross width (mm): | 380.00 mm |
| Net weight: | 3.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.145 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| SFP ports quantity: | 24 |
| Switch type: | Managed L3 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Producer product name: | Switch |
| Producer product family: | DGS-3130-30S |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Paper/Pasteboard: | 1065.40 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 101 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |