D-Link | DGS-1100 Series Gigabit Smart Managed Switches | DGS-1100-26MPV2 | Managed L2 | Desktop/Rackmountable
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 316,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 285.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 1.41 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 1.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 310 mm |
| Gross width master carton: | 210 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 3 kg |
| Tare weight master carton: | 0.249 kg |
| PET: | 4 g |
| Producer product name: | DGS-1100-26MPV2 |
| Producer product family: | DGS-1100 Series Gigabit Smart Managed Switches |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Desktop/Rackmountable |
| Palette Qty: | 655 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 285.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 1.41 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 1.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 310 mm |
| Gross width master carton: | 210 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 3 kg |
| Tare weight master carton: | 0.249 kg |
| PET: | 4 g |
| Producer product name: | DGS-1100-26MPV2 |
| Producer product family: | DGS-1100 Series Gigabit Smart Managed Switches |
| POE: | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Desktop/Rackmountable |
| Palette Qty: | 655 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |