D-Link | 20 km Long Range Wireless AC Bridges | DAP-3712 | 802.11ac | Single-band | Mesh Support No | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | No mobile broadband | MU-MiMO No
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 307,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 218 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 2.051 kg |
| Gross width (mm): | 403 mm |
| Ferrous metals: | 1990.00 g |
| Net weight: | 0.847 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.204 kg |
| Volume (m3): | 0.017395092 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 370.00 g |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Dish |
| Producer product name: | DAP-3712 |
| Producer product family: | 20 km Long Range Wireless AC Bridges |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in |
| Frequency band: | Single-band |
| Palette Qty: | 99 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 218 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 2.051 kg |
| Gross width (mm): | 403 mm |
| Ferrous metals: | 1990.00 g |
| Net weight: | 0.847 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.204 kg |
| Volume (m3): | 0.017395092 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 370.00 g |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Dish |
| Producer product name: | DAP-3712 |
| Producer product family: | 20 km Long Range Wireless AC Bridges |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | PoE in |
| Frequency band: | Single-band |
| Palette Qty: | 99 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |