CORSAIR VENGEANCE DDR5 SODIMM 24GB
Gamintojas: CORSAIR
Prekės kodas (MPN): CMSX24GX5M1A5600C48
Prekės kodas (MPN): CMSX24GX5M1A5600C48
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 415,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | CORSAIR Vengeance - DDR5 - module - 24 GB - SO-DIMM 262-pin - 2800 MHz / PC5-44800 |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 24 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - SO-DIMM 262-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Speed: | 2800 MHz (PC5-44800) |
| Latency timings: | CL48 |
| Features: | Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Voltage: | 1.2 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Vengeance Low Profile heat spreaders have a reduced height of 1.03". They're designed for high-performance systems with extra-large CPU coolers, small form factor system builds, or any other space-constrained application where you need high-performance memory but standard Vengeance modules might not fit. Funkcijos Great looking, great overclocking memory Optimized for compatibility with the CPUs and motherboards Next-generation density for the ultimate power user |
| Product description: | CORSAIR Vengeance - DDR5 - module - 24 GB - SO-DIMM 262-pin - 2800 MHz / PC5-44800 |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 24 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - SO-DIMM 262-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Speed: | 2800 MHz (PC5-44800) |
| Latency timings: | CL48 |
| Features: | Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Voltage: | 1.2 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Vengeance Low Profile heat spreaders have a reduced height of 1.03". They're designed for high-performance systems with extra-large CPU coolers, small form factor system builds, or any other space-constrained application where you need high-performance memory but standard Vengeance modules might not fit.
Funkcijos
Great looking, great overclocking memory
Optimized for compatibility with the CPUs and motherboards
Next-generation density for the ultimate power user