CORSAIR RMe White Sers RM850e 850W PSU
Gamintojas: CORSAIR
Prekės kodas (MPN): CP-9020293-EU
Prekės kodas (MPN): CP-9020293-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
84 mėn.
84 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 159,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | CORSAIR RMe Series RM850e - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.1/ EPS12V |
| Cybenetics certification: | Cybenetics Gold |
| Weight: | 2.93 kg |
| Localisation: | Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 70. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 7 years warranty |
Aprašymas CORSAIR RMe series fully modular low-noise power supplies with dual 8-pin EPS12V connectors provide quiet, reliable power with 80 PLUS Gold efficiency to a wide variety of PC builds. Funkcijos Fully modular cabling Tuned for low noise operation Technology and reliability 80 Plus Gold-certified |
| Product description: | CORSAIR RMe Series RM850e - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.1/ EPS12V |
| Cybenetics certification: | Cybenetics Gold |
| Weight: | 2.93 kg |
| Localisation: | Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 70. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 7 years warranty |
Aprašymas
CORSAIR RMe series fully modular low-noise power supplies with dual 8-pin EPS12V connectors provide quiet, reliable power with 80 PLUS Gold efficiency to a wide variety of PC builds.
Funkcijos
Fully modular cabling
Tuned for low noise operation
Technology and reliability
80 Plus Gold-certified