Corsair RMe Series RM850e Fully Modular Low-Noise ATX Power Supply (EU) | CP-9020296-EU | 850 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 2026-05-29 - / 6 vnt. | - | 155,63 € | |
| S2 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. |
- | 159,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 2.75 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Corsair |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | CP-9020296-EU |
| Producer product family: | RMe Series RM850e Fully Modular Low-Noise ATX Power Supply (EU) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas CORSAIR RMe series fully modular low-noise power supplies with dual 8-pin EPS12V connectors provide quiet, reliable power with 80 PLUS Gold efficiency to a wide variety of PC builds. Funkcijos Fully modular cabling Tuned for low noise operation Technology and reliability 80 Plus Gold-certified |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 2.75 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Corsair |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | CP-9020296-EU |
| Producer product family: | RMe Series RM850e Fully Modular Low-Noise ATX Power Supply (EU) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
CORSAIR RMe series fully modular low-noise power supplies with dual 8-pin EPS12V connectors provide quiet, reliable power with 80 PLUS Gold efficiency to a wide variety of PC builds.
Funkcijos
Fully modular cabling
Tuned for low noise operation
Technology and reliability
80 Plus Gold-certified