CORSAIR iCUE LINK QX140 RGB 140mm Fan D
Gamintojas: CORSAIR
Prekės kodas (MPN): CO-9051004-WW
Prekės kodas (MPN): CO-9051004-WW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 141,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | CORSAIR iCUE LINK QX140 RGB - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Packaged quantity: | 2 (specifications are for single item) |
| Built-in devices: | Temperature sensor |
| Package content: | USB cable (30cm), 8 fan screws, iCUE Link hub, 2 iCUE Link connectors, PCIe power cable (15 cm), iCUE Link |
| Colour: | Black |
| Fan diameter: | 140 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Fan bearing: | Magnetic bearing |
| Rotation speed: | 400-2000 rpm |
| Air flow: | 82.5 cfm |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, addressable RGB, Zero RPM fan mode |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Add a CORSAIR iCUE LINK QX140 RGB 140 mm PWM Fan Expansion Kit to your system for even more lighting with four distinct light zones. Funkcijos Stack fans and connect freely Time warp lighting mode Magnetic dome bearing Brilliant lighting from all angles Temp sensor in every smart fan Keep it cool Zero RPM mode |
| Product description: | CORSAIR iCUE LINK QX140 RGB - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Packaged quantity: | 2 (specifications are for single item) |
| Built-in devices: | Temperature sensor |
| Package content: | USB cable (30cm), 8 fan screws, iCUE Link hub, 2 iCUE Link connectors, PCIe power cable (15 cm), iCUE Link |
| Colour: | Black |
| Fan diameter: | 140 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Fan bearing: | Magnetic bearing |
| Rotation speed: | 400-2000 rpm |
| Air flow: | 82.5 cfm |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, addressable RGB, Zero RPM fan mode |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Add a CORSAIR iCUE LINK QX140 RGB 140 mm PWM Fan Expansion Kit to your system for even more lighting with four distinct light zones.
Funkcijos
Stack fans and connect freely
Time warp lighting mode
Magnetic dome bearing
Brilliant lighting from all angles
Temp sensor in every smart fan
Keep it cool
Zero RPM mode