CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB WHITE Fan S
Gamintojas: CORSAIR
Prekės kodas (MPN): CO-9051005-WW
Prekės kodas (MPN): CO-9051005-WW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 56,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Built-in devices: | Temperature sensor |
| Package content: | 4 fan screws, 2 iCUE Link connectors |
| Colour: | White |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Fan bearing: | Magnetic bearing |
| Rotation speed: | 480-2400 rpm |
| Air flow: | 63.1 cfm |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, addressable RGB, Zero RPM fan mode |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Add a CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB 120 mm PWM Fan Expansion Kit to your system for even more lighting with four distinct light zones. Funkcijos The easy way to build a PC Link your components Unite your setup Stack fans and connect freely Time warp lighting mode Magnetic dome bearing Brilliant lighting from all angles Temp sensor in every smart fan Keep it cool Zero RPM mode |
| Product description: | CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Built-in devices: | Temperature sensor |
| Package content: | 4 fan screws, 2 iCUE Link connectors |
| Colour: | White |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Fan bearing: | Magnetic bearing |
| Rotation speed: | 480-2400 rpm |
| Air flow: | 63.1 cfm |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, addressable RGB, Zero RPM fan mode |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Add a CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB 120 mm PWM Fan Expansion Kit to your system for even more lighting with four distinct light zones.
Funkcijos
The easy way to build a PC
Link your components
Unite your setup
Stack fans and connect freely
Time warp lighting mode
Magnetic dome bearing
Brilliant lighting from all angles
Temp sensor in every smart fan
Keep it cool
Zero RPM mode