Corsair iCUE COMMANDER CORE XT Smart RGB Lighting and Fan Speed Controller Corsair Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 79,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 235.00 mm |
| Gross weight: | 0.85 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 520.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1178 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Colour of product: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 235.00 mm |
| Gross weight: | 0.85 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 520.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1178 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Colour of product: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |