Corsair Fully Modular ATX PSU (EU) RM White Series RM750 750 W, 80 PLUS GOLD certified
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 159,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 529 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | RM White Series RM750 |
| Certification: | 80 PLUS GOLD certified |
| Producer product family: | Fully Modular ATX PSU (EU) |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 310 mm |
| Gross height master carton: | 265 mm |
| Net weight master carton: | 13.674 kg |
| Tare weight master carton: | 0.545 kg |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 529 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | RM White Series RM750 |
| Certification: | 80 PLUS GOLD certified |
| Producer product family: | Fully Modular ATX PSU (EU) |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 310 mm |
| Gross height master carton: | 265 mm |
| Net weight master carton: | 13.674 kg |
| Tare weight master carton: | 0.545 kg |
| Warranty: | 120 month(s) |