Corsair Fully Modular ATX Power Supply (EU) RM1000x SHIFT 1000 W, 80 PLUS GOLD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 249,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 2.50 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 400 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | RM1000x SHIFT |
| Certification: | 80 PLUS GOLD |
| Producer product family: | Fully Modular ATX Power Supply (EU) |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 310 mm |
| Gross height master carton: | 265 mm |
| Net weight master carton: | 13.674 kg |
| Tare weight master carton: | 0.545 kg |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 2.50 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 400 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 1000 W |
| Producer product name: | RM1000x SHIFT |
| Certification: | 80 PLUS GOLD |
| Producer product family: | Fully Modular ATX Power Supply (EU) |
| Gross depth master carton: | 390 mm |
| Gross width master carton: | 310 mm |
| Gross height master carton: | 265 mm |
| Net weight master carton: | 13.674 kg |
| Tare weight master carton: | 0.545 kg |
| Warranty: | 120 month(s) |