CORSAIR DDR4 2666MHz 4x4GB 288 DIMM Veng
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): CMK16GX4M4A2666C16
Prekės kodas (MPN): CMK16GX4M4A2666C16
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 213,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | CORSAIR Vengeance LPX - DDR4 - kit - 16 GB: 4 x 4 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory kit |
| Capacity: | 16 GB: 4 x 4 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | Non-ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency timings: | CL16 (16-18-18-35) |
| Features: | Black heatsink, dual channel, 8 Layers PCB heatspreader, Black PCB, quad channel, anodized aluminum heatsp |
| Voltage: | 1.2 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Vengeance Low Profile heat spreaders have a reduced height of 1.03". They're designed for high-performance systems with extra-large CPU coolers, small form factor system builds, or any other space-constrained application where you need high-performance memory but standard Vengeance modules might not fit. Funkcijos Great looking, great overclocking memory Optimized for compatibility with the CPUs and motherboards Next-generation density for the ultimate power user |
| Product description: | CORSAIR Vengeance LPX - DDR4 - kit - 16 GB: 4 x 4 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory kit |
| Capacity: | 16 GB: 4 x 4 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | Non-ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency timings: | CL16 (16-18-18-35) |
| Features: | Black heatsink, dual channel, 8 Layers PCB heatspreader, Black PCB, quad channel, anodized aluminum heatsp |
| Voltage: | 1.2 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Vengeance Low Profile heat spreaders have a reduced height of 1.03". They're designed for high-performance systems with extra-large CPU coolers, small form factor system builds, or any other space-constrained application where you need high-performance memory but standard Vengeance modules might not fit.
Funkcijos
Great looking, great overclocking memory
Optimized for compatibility with the CPUs and motherboards
Next-generation density for the ultimate power user