Corsair CX Series CX650 – 650 Watt 80 PLUS Bronze ATX Power Supply (EU) Corsair
Gamintojas: Corsair
Prekės kodas (MPN): CP-9020278-EU
Prekės kodas (MPN): CP-9020278-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 74,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 2.92 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 2.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 331 pc(s) |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 2.92 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 2.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 331 pc(s) |
| Warranty: | 120 month(s) |