Corsair Computer Case iCUE 5000D Side window, White, ATX, Power supply included No
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 217,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 482.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 10.10 kg |
| Gross width (mm): | 375.00 mm |
| Net weight: | 7.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1840.00 g |
| Plastic (No PET): | 460.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.30 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Form factor: | ATX |
| Expansion slots: | 7 + 2 |
| Colour of product: | White |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | iCUE 5000D |
| Drive bays: | 2 x 3.5"; 4 x 2.5" |
| Side window: | Yes |
| I/O ports: | 2 x USB 3.0; 1 x USB Type-C; 1 x Headphone/Mic Combo Jack |
| Compatibility: | |
| Type: | ATX Mid Tower |
| Power supply type: | ATX |
| Producer product family: | Computer Case |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 482.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 10.10 kg |
| Gross width (mm): | 375.00 mm |
| Net weight: | 7.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1840.00 g |
| Plastic (No PET): | 460.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.30 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Form factor: | ATX |
| Expansion slots: | 7 + 2 |
| Colour of product: | White |
| Power supply included: | No |
| Producer product name: | iCUE 5000D |
| Drive bays: | 2 x 3.5"; 4 x 2.5" |
| Side window: | Yes |
| I/O ports: | 2 x USB 3.0; 1 x USB Type-C; 1 x Headphone/Mic Combo Jack |
| Compatibility: | |
| Type: | ATX Mid Tower |
| Power supply type: | ATX |
| Producer product family: | Computer Case |
| Warranty: | 24 month(s) |