CORSAIR 8GB DDR4 DIMM 3200MHz
Gamintojas: CORSAIR
Prekės kodas (MPN): CMK8GX4M1Z3200C16
Prekės kodas (MPN): CMK8GX4M1Z3200C16
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 109,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | CORSAIR Vengeance LPX - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | Non-ECC |
| Speed: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency timings: | CL16 (16-18-18-36) |
| Features: | Black PCB, anodized aluminum heatspreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), Vengeance LPX low prof |
| Voltage: | 1.35 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Vengeance Low Profile heat spreaders have a reduced height of 1.03". They're designed for high-performance systems with extra-large CPU coolers, small form factor system builds, or any other space-constrained application where you need high-performance memory but standard Vengeance modules might not fit. Funkcijos Great looking, great overclocking memory Optimized for compatibility with the CPUs and motherboards Next-generation density for the ultimate power user |
| Product description: | CORSAIR Vengeance LPX - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | Non-ECC |
| Speed: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency timings: | CL16 (16-18-18-36) |
| Features: | Black PCB, anodized aluminum heatspreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), Vengeance LPX low prof |
| Voltage: | 1.35 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Vengeance Low Profile heat spreaders have a reduced height of 1.03". They're designed for high-performance systems with extra-large CPU coolers, small form factor system builds, or any other space-constrained application where you need high-performance memory but standard Vengeance modules might not fit.
Funkcijos
Great looking, great overclocking memory
Optimized for compatibility with the CPUs and motherboards
Next-generation density for the ultimate power user