Corsair 140mm White PWM Fan, Dual Fan Kit with Lighting Node CORE iCUE SP140 RGB ELITE Performance Corsair Case Fan
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 57,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 768 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Processor brand name: | Case Fan |
| Producer product name: | iCUE SP140 RGB ELITE Performance |
| Producer product family: | 140mm White PWM Fan, Dual Fan Kit with Lighting Node CORE |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 768 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Processor brand name: | Case Fan |
| Producer product name: | iCUE SP140 RGB ELITE Performance |
| Producer product family: | 140mm White PWM Fan, Dual Fan Kit with Lighting Node CORE |
| Warranty: | 24 month(s) |