Corsair | Gaming Mouse | DARK CORE RGB PRO SE | Wireless / Wired | Optical | Gaming Mouse | Black | Yes
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 154,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 175.00 mm |
| Gross weight: | 0.312 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.152 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 17.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 143 g |
| Producer product name: | DARK CORE RGB PRO SE |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| RGB LED light: | Yes |
| Type: | Wireless / Wired |
| Sensor type: | Optical |
| Colour of product: | Black |
| Connector type: | Bluetooth, USB dongle, USB-C |
| Cable length: | 180 cm |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Number of buttons: | 8 |
| Wireless connection: | Yes |
| Sensor DPI: | 18000 DPI |
| Buttons durability: | 50M L/R Click |
| Backlight: | 9 Zone RGB |
| Polling rate: | 2000 Hz |
| Rechargeable: | Yes |
| Palette Qty: | 1073 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 175.00 mm |
| Gross weight: | 0.312 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.152 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 17.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 143 g |
| Producer product name: | DARK CORE RGB PRO SE |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| RGB LED light: | Yes |
| Type: | Wireless / Wired |
| Sensor type: | Optical |
| Colour of product: | Black |
| Connector type: | Bluetooth, USB dongle, USB-C |
| Cable length: | 180 cm |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Number of buttons: | 8 |
| Wireless connection: | Yes |
| Sensor DPI: | 18000 DPI |
| Buttons durability: | 50M L/R Click |
| Backlight: | 9 Zone RGB |
| Polling rate: | 2000 Hz |
| Rechargeable: | Yes |
| Palette Qty: | 1073 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Warranty: | 24 month(s) |