Corsair | 80 PLUS Bronze ATX Power Supply (EU) | CX Series CX750 | 750 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 84,34 € | |
| S2 | 28 vnt. 1-5 d.d. 28 / - vnt. |
- | 81,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 419 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | CX Series CX750 |
| Producer product family: | 80 PLUS Bronze ATX Power Supply (EU) |
| Warranty: | 120 month(s) |
Aprašymas CX Series power supply units provide modern power supply technologies and 80 PLUS Bronze efficiency at a competitive price point. It is black with black cable sleeving and connectors and a thermally controlled 120mm fan. The LLC resonant topology with DC to DC ensures complete compatibility with all modern day PCs. Funkcijos Low noise Good looks Reliable and compatible Corsair engineering and quality control Ample connectors and long cables Large-diameter, thermally controlled fan |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 419 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | CX Series CX750 |
| Producer product family: | 80 PLUS Bronze ATX Power Supply (EU) |
| Warranty: | 120 month(s) |
Aprašymas
CX Series power supply units provide modern power supply technologies and 80 PLUS Bronze efficiency at a competitive price point. It is black with black cable sleeving and connectors and a thermally controlled 120mm fan. The LLC resonant topology with DC to DC ensures complete compatibility with all modern day PCs.
Funkcijos
Low noise
Good looks
Reliable and compatible
Corsair engineering and quality control
Ample connectors and long cables
Large-diameter, thermally controlled fan