Corsair | 80 PLUS Bronze ATX Power Supply (EU) | CX Series CX550 | 550 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 65,50 € | |
| S2 | - / - | - | 68,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 419 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | CX Series CX550 |
| Producer product family: | 80 PLUS Bronze ATX Power Supply (EU) |
| Warranty: | 120 month(s) |
Aprašymas CX series power supply units provide modern power supply technologies and 80 Plus bronze efficiency at a competitive price point. It is black with black cable sleeving and connectors and a thermally controlled 120 mm fan. Funkcijos Low noise Good looks Corsair engineering and quality control Ample connectors and long cables Large-diameter, thermally controlled fan |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 419 pc(s) |
| Producer: | Corsair |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | CX Series CX550 |
| Producer product family: | 80 PLUS Bronze ATX Power Supply (EU) |
| Warranty: | 120 month(s) |
Aprašymas
CX series power supply units provide modern power supply technologies and 80 Plus bronze efficiency at a competitive price point. It is black with black cable sleeving and connectors and a thermally controlled 120 mm fan.
Funkcijos
Low noise
Good looks
Corsair engineering and quality control
Ample connectors and long cables
Large-diameter, thermally controlled fan