Cooler Master Power Supply MWE 750 Bronze V2 230V 750 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 99,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | MWE 750 Bronze V2 230V |
| Certification: | 80 PLUS Bronze EU 230V |
| Palette Qty: | 318 pc(s) |
| Producer product family: | Power Supply |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | MWE 750 Bronze V2 230V |
| Certification: | 80 PLUS Bronze EU 230V |
| Palette Qty: | 318 pc(s) |
| Producer product family: | Power Supply |
| Warranty: | 24 month(s) |