Cooler Master MWE Bronze V3 | MPE-7501-ACABW-3BEU | 750 W
Gamintojas: Cooler Master
Prekės kodas (MPN): MPE-7501-ACABW-3BEU
Prekės kodas (MPN): MPE-7501-ACABW-3BEU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 83,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 340.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | MPE-7501-ACABW-3BEU |
| Producer product family: | MWE Bronze V3 |
| Input current: | 6 A |
| Operating temperature (T-T): | 0-40 °C |
| ATX version: | ATX 12V Ver. 3.1 |
| Fan diameter: | 12 cm |
| ATX Power connector (24-pin): | 1 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Palette Qty: | 560 pc(s) |
| Certification: | 80 PLUS Bronze |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 340.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | MPE-7501-ACABW-3BEU |
| Producer product family: | MWE Bronze V3 |
| Input current: | 6 A |
| Operating temperature (T-T): | 0-40 °C |
| ATX version: | ATX 12V Ver. 3.1 |
| Fan diameter: | 12 cm |
| ATX Power connector (24-pin): | 1 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Palette Qty: | 560 pc(s) |
| Certification: | 80 PLUS Bronze |
| Warranty: | 24 month(s) |