Cooler Master MOBIUS 120P ARGB Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 30,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 70.00 g |
| Plastic (No PET): | 17.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 3759 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | MOBIUS 120P ARGB |
| Gross depth master carton: | 515 mm |
| Gross width master carton: | 335 mm |
| Gross height master carton: | 280 mm |
| Net weight master carton: | 11.35 kg |
| Tare weight master carton: | 0.821 kg |
| Noise level (high speed): | 30 dB |
| Type: | Air Cooler |
| Voltage: | 12 V |
| Maximum airflow: | 75.2 cfm |
| Fan speed (max): | 2400 RPM |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Air pressure: | 3.63 mmH2O |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 70.00 g |
| Plastic (No PET): | 17.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 3759 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | MOBIUS 120P ARGB |
| Gross depth master carton: | 515 mm |
| Gross width master carton: | 335 mm |
| Gross height master carton: | 280 mm |
| Net weight master carton: | 11.35 kg |
| Tare weight master carton: | 0.821 kg |
| Noise level (high speed): | 30 dB |
| Type: | Air Cooler |
| Voltage: | 12 V |
| Maximum airflow: | 75.2 cfm |
| Fan speed (max): | 2400 RPM |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Air pressure: | 3.63 mmH2O |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Colour of product: | Black |