Cooler Master MASTERLIQUID ML360 ILLUSION CPU Liquid Cooler
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 143,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 440 mm |
| Gross height (mm): | 235 mm |
| Gross weight: | 1.60 kg |
| Gross width (mm): | 140 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 350.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.014476 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Air pressure: | 1.60 mmH₂O (Max) |
| Type: | CPU Liquid Cooler |
| Radiator material: | Aluminum |
| Fan connector: | 3-Pin |
| Producer product name: | MASTERLIQUID ML360 ILLUSION |
| Noise level (max): | 30 dB |
| Maximum airflow: | 47.2 cfm |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 25 x 120 mm |
| Pump voltage: | 12 V |
| Fan speed (min): | 650 RPM |
| Fan speed (max): | 1800 RPM |
| Number of built-in cooling fans: | 3 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Palette Qty: | 119 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 440 mm |
| Gross height (mm): | 235 mm |
| Gross weight: | 1.60 kg |
| Gross width (mm): | 140 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 350.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.014476 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Air pressure: | 1.60 mmH₂O (Max) |
| Type: | CPU Liquid Cooler |
| Radiator material: | Aluminum |
| Fan connector: | 3-Pin |
| Producer product name: | MASTERLIQUID ML360 ILLUSION |
| Noise level (max): | 30 dB |
| Maximum airflow: | 47.2 cfm |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 25 x 120 mm |
| Pump voltage: | 12 V |
| Fan speed (min): | 650 RPM |
| Fan speed (max): | 1800 RPM |
| Number of built-in cooling fans: | 3 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Palette Qty: | 119 pc(s) |