Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB Cooler White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 88,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 277.00 mm |
| Gross height (mm): | 27.20 mm |
| Gross weight: | 1.98 kg |
| Gross width (mm): | 119.60 mm |
| Net weight: | 1.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 508.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.61 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 506 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Noise level (high speed): | 27 dB |
| Type: | Cooler |
| Voltage: | 12 V |
| Maximum airflow: | 62 cfm |
| Producer product name: | MasterLiquid ML240L V2 RGB Cooler |
| Fan speed (max): | 1800 RPM |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Air pressure: | 2.5 mmH2O |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Gross depth master carton: | 515 mm |
| Gross width master carton: | 335 mm |
| Gross height master carton: | 280 mm |
| Net weight master carton: | 11.35 kg |
| Tare weight master carton: | 0.821 kg |
| Bearing technology: | Rifle Bearing |
| Colour of product: | White |
| Gross depth (mm): | 277.00 mm |
| Gross height (mm): | 27.20 mm |
| Gross weight: | 1.98 kg |
| Gross width (mm): | 119.60 mm |
| Net weight: | 1.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 508.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.61 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 506 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Noise level (high speed): | 27 dB |
| Type: | Cooler |
| Voltage: | 12 V |
| Maximum airflow: | 62 cfm |
| Producer product name: | MasterLiquid ML240L V2 RGB Cooler |
| Fan speed (max): | 1800 RPM |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Air pressure: | 2.5 mmH2O |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Gross depth master carton: | 515 mm |
| Gross width master carton: | 335 mm |
| Gross height master carton: | 280 mm |
| Net weight master carton: | 11.35 kg |
| Tare weight master carton: | 0.821 kg |
| Bearing technology: | Rifle Bearing |
| Colour of product: | White |