Cooler Master MasterAir MA824 Stealth Cooler
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 135,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 248.00 mm |
| Gross height (mm): | 243.00 mm |
| Gross weight: | 2.25 kg |
| Gross width (mm): | 191.00 mm |
| Net weight: | 1.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 550.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.62 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 75 pc(s) |
| Producer product name: | MasterAir MA824 Stealth Cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 248.00 mm |
| Gross height (mm): | 243.00 mm |
| Gross weight: | 2.25 kg |
| Gross width (mm): | 191.00 mm |
| Net weight: | 1.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 550.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.62 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 75 pc(s) |
| Producer product name: | MasterAir MA824 Stealth Cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |