Cooler Master Hyper H410R RGB Air cooler
Gamintojas: Cooler Master
Prekės kodas (MPN): RR-H410-20PC-R1
Prekės kodas (MPN): RR-H410-20PC-R1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 29,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 136.00 mm |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Gross width (mm): | 84.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Type: | Air cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Hyper H410R RGB |
| Heatsink dimensions (W x D x H): | 63.5 x 90 x 136 mm |
| Material: | 4 Heat Pipes, Direct Contact, Aluminum Fins |
| Fan speed (min): | 600 RPM |
| Fan speed (max): | 2000 RPM |
| Airflow: | 34.1 CFM (Max) m³/h |
| Air pressure: | 1.79 mmH2O (Max) |
| Other features: | FAN MTTF: 40,000 Hours |
| Noise level (max): | 6-29 dBA dB |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Rated current: | 0.24A A |
| Power consumption (typical): | 2.28W W |
| Number of heat pipes: | 4 |
| Palette Qty: | 1483 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 136.00 mm |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Gross width (mm): | 84.00 mm |
| Net weight: | 0.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Type: | Air cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Hyper H410R RGB |
| Heatsink dimensions (W x D x H): | 63.5 x 90 x 136 mm |
| Material: | 4 Heat Pipes, Direct Contact, Aluminum Fins |
| Fan speed (min): | 600 RPM |
| Fan speed (max): | 2000 RPM |
| Airflow: | 34.1 CFM (Max) m³/h |
| Air pressure: | 1.79 mmH2O (Max) |
| Other features: | FAN MTTF: 40,000 Hours |
| Noise level (max): | 6-29 dBA dB |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Rated current: | 0.24A A |
| Power consumption (typical): | 2.28W W |
| Number of heat pipes: | 4 |
| Palette Qty: | 1483 pc(s) |