Cooler Master Hyper 212 LED Turbo ARGB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 54,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120 mm |
| Gross height (mm): | 159 mm |
| Gross weight: | 1.07 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.83 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 185 g |
| Plastic (No PET): | 55 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.0020988 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour of product: | Silver/Black |
| Noise level (high speed): | 27 dB |
| Type: | CPU Air Cooler |
| Voltage: | 12 V |
| Compatible processor series: | Intel, AMD |
| Rated current: | 0.15 A |
| Noise level (low speed): | 8 dB |
| Suitable for: | Processors |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Maximum airflow: | 62 cfm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Hyper 212 LED Turbo ARGB |
| Dimensions (WxDxH): | 110 x 120 x 159 mm |
| Fan speed (max): | 1800 RPM |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Air pressure: | 2.52 mmH2O |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan speed (min): | 650 RPM |
| Number of heat pipes: | 4 |
| Palette Qty: | 823 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 120 mm |
| Gross height (mm): | 159 mm |
| Gross weight: | 1.07 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 0.83 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 185 g |
| Plastic (No PET): | 55 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.0020988 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour of product: | Silver/Black |
| Noise level (high speed): | 27 dB |
| Type: | CPU Air Cooler |
| Voltage: | 12 V |
| Compatible processor series: | Intel, AMD |
| Rated current: | 0.15 A |
| Noise level (low speed): | 8 dB |
| Suitable for: | Processors |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Maximum airflow: | 62 cfm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | Hyper 212 LED Turbo ARGB |
| Dimensions (WxDxH): | 110 x 120 x 159 mm |
| Fan speed (max): | 1800 RPM |
| Fan connector: | 4-Pin (PWM) |
| Air pressure: | 2.52 mmH2O |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan speed (min): | 650 RPM |
| Number of heat pipes: | 4 |
| Palette Qty: | 823 pc(s) |