Cooler Master HYPER 212 Halo White Cooler
Gamintojas: Cooler Master
Prekės kodas (MPN): RR-S4WW-20PA-R1
Prekės kodas (MPN): RR-S4WW-20PA-R1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 40,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 124.00 mm |
| Gross height (mm): | 154.00 mm |
| Gross weight: | 1.00 kg |
| Gross width (mm): | 73.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1000 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 124.00 mm |
| Gross height (mm): | 154.00 mm |
| Gross weight: | 1.00 kg |
| Gross width (mm): | 73.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1000 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |