Cooler Master GX III GOLD 850 EU Cable
Gamintojas: Cooler Master
Prekės kodas (MPN): MPX-8503-AFAG-BEU
Prekės kodas (MPN): MPX-8503-AFAG-BEU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 171,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.42 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 2.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 340.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Palette Qty: | 413 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.42 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 2.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 340.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Palette Qty: | 413 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |