Cooler Master CPU Liquid Cooler MasterLiquid 360L Core ARGB Cooler Master Intel, AMD
Gamintojas: Cooler Master
Prekės kodas (MPN): MLW-D36M-A18PZ-R1
Prekės kodas (MPN): MLW-D36M-A18PZ-R1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 103,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 277.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 1.97 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 1.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Palette Qty: | 508 pc(s) |
| Processor brand name: | Intel, AMD |
| Producer product name: | MasterLiquid 360L Core ARGB |
| Producer product family: | CPU Liquid Cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 277.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 1.97 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 1.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Palette Qty: | 508 pc(s) |
| Processor brand name: | Intel, AMD |
| Producer product name: | MasterLiquid 360L Core ARGB |
| Producer product family: | CPU Liquid Cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |