Cooler Master CM M.2 SSD Thermal Pad 60x18x0.5 mm
Gamintojas: Cooler Master
Prekės kodas (MPN): CMA-TNCLP2XXBK1-GL
Prekės kodas (MPN): CMA-TNCLP2XXBK1-GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 12,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross height (mm): | 90 mm |
| Gross weight: | 0.016 kg |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Net weight: | 0.011 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Tare weight (kg): | 0.005 kg |
| Volume (m3): | 0.0000495 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Producer product name: | CM M.2 SSD Thermal Pad |
| Thermal conductivity: | W/m·K |
| Operating temperature (T-T): | °C |
| Compatibility: | |
| Other features: | 2pcs Pack |
| Dimensions (WxDxH): | 60x18x0.5 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross height (mm): | 90 mm |
| Gross weight: | 0.016 kg |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Net weight: | 0.011 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Tare weight (kg): | 0.005 kg |
| Volume (m3): | 0.0000495 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Producer product name: | CM M.2 SSD Thermal Pad |
| Thermal conductivity: | W/m·K |
| Operating temperature (T-T): | °C |
| Compatibility: | |
| Other features: | 2pcs Pack |
| Dimensions (WxDxH): | 60x18x0.5 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |