Cooler Master | HYPER 622 HALO White | Cooler
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 66,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 480.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 360.00 mm |
| Net weight: | 1.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 340.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.44 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |
| Type: | Cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | HYPER 622 HALO White |
| Gross depth (mm): | 480.00 mm |
| Gross height (mm): | 230.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 360.00 mm |
| Net weight: | 1.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 340.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.44 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Cooler Master |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |
| Type: | Cooler |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | HYPER 622 HALO White |