ColorWay 6-in-1 Docking Station | CW-HUB03 | 100 W
Gamintojas: ColorWay
Prekės kodas (MPN): CW-HUB03
Prekės kodas (MPN): CW-HUB03
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 27,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | ColorWay |
| Output power: | 100 W |
| Output: | 1xUSB C, 1xUSB A 2.0, 3xUSB A 3.0, 1xRJ45 |
| Input: | DC 5V⎓3A/15V⎓3A/20V⎓5A |
| Producer product name: | CW-HUB03 |
| Producer product family: | 6-in-1 Docking Station |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | ColorWay |
| Output power: | 100 W |
| Output: | 1xUSB C, 1xUSB A 2.0, 3xUSB A 3.0, 1xRJ45 |
| Input: | DC 5V⎓3A/15V⎓3A/20V⎓5A |
| Producer product name: | CW-HUB03 |
| Producer product family: | 6-in-1 Docking Station |
| Warranty: | 24 month(s) |