CLUB 3D USB Type A and C Power Charger
Gamintojas: CLUB 3D
Prekės kodas (MPN): CAC-1903EU
Prekės kodas (MPN): CAC-1903EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 79,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Club 3D CAC-1903 - power adapter - 111 Watt |
| Device type: | Power adapter - external |
| Weight: | 425 g |
| Localisation: | Europe |
| Input voltage: | AC 100-110/240 V |
| Power capacity: | 111 Watt |
| Output connectors: | 4 x 4 pin USB Type A - 5 V 4.8 A 1 x 24 pin USB-C - 20 V 4.35 A |
| Included accessories: | Power cable |
Aprašymas By adopting PD charging technology, this versatile charger provides you with both charging function through 4 times USB Type-A and 1x USB Type-C interface, you can charge any connected mobile phone/tablet or any other supported devices. |
| Product description: | Club 3D CAC-1903 - power adapter - 111 Watt |
| Device type: | Power adapter - external |
| Weight: | 425 g |
| Localisation: | Europe |
| Input voltage: | AC 100-110/240 V |
| Power capacity: | 111 Watt |
| Output connectors: | 4 x 4 pin USB Type A - 5 V 4.8 A 1 x 24 pin USB-C - 20 V 4.35 A |
| Included accessories: | Power cable |
Aprašymas
By adopting PD charging technology, this versatile charger provides you with both charging function through 4 times USB Type-A and 1x USB Type-C interface, you can charge any connected mobile phone/tablet or any other supported devices.