CLUB 3D USB Type A and C Dual Power
Gamintojas: CLUB 3D
Prekės kodas (MPN): CAC-1902EU
Prekės kodas (MPN): CAC-1902EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 35,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Club 3D power adapter - USB, USB-C - 60 Watt |
| Product type: | Power adapter |
| Dimensions (wxdxh): | 3 cm x 11.7 cm x 6 cm |
| Weight: | 245 g |
| Output connector type: | Total 2: USB, USB-C - on cable: USB-C |
| Voltage required: | AC 100-240 V |
| Voltage provided: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Max electric current: | 3 A |
| Fast charge technology: | Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Power provided: | 60 Watt |
| Power device details: | - 4 pin USB Type A - 5 V - 12 W - 2.4 A - 24 pin USB-C - 20 V - 60 W - |
| Cables: | USB-C charge cable |
Aprašymas The Club 3D charger is designed for users who need to charge their PC/mobile phone and/or docking station. It has an integrated AC connector for direct use into a wall socket. The charger is light weight without compromising on quality and safety. |
| Product description: | Club 3D power adapter - USB, USB-C - 60 Watt |
| Product type: | Power adapter |
| Dimensions (wxdxh): | 3 cm x 11.7 cm x 6 cm |
| Weight: | 245 g |
| Output connector type: | Total 2: USB, USB-C - on cable: USB-C |
| Voltage required: | AC 100-240 V |
| Voltage provided: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Max electric current: | 3 A |
| Fast charge technology: | Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Power provided: | 60 Watt |
| Power device details: | - 4 pin USB Type A - 5 V - 12 W - 2.4 A - 24 pin USB-C - 20 V - 60 W - |
| Cables: | USB-C charge cable |
Aprašymas
The Club 3D charger is designed for users who need to charge their PC/mobile phone and/or docking station. It has an integrated AC connector for direct use into a wall socket. The charger is light weight without compromising on quality and safety.