Cloud Router Switch | RB260GSP | 1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 | 12 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d.20 vnt. 2026-06-26 13 / 20 vnt. | - | 54,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| LED indicators: | Yes |
| SFP ports quantity: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 5 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10 |
| Switch type: | Web managed |
| Type: | 5-Port Gigabit Ethernet Switch |
| Video port type: | 5 x 10/100/1000 Ethernet ports |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | RB260GSP |
| Net weight: | 0.7 kg |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Form factor: | Desktop |
| Console port: | RJ-45 |
| Cables included: | USB |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Other features: | POE In: Passive POE |
| Interface type: | 10/100/1000 |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Software type: | SwOS |
| WEEE tax: | Yes |
| Combo SFP ports quantity: | 1 |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross width (mm): | 145.00 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s |
| Input current: | 0.8 A |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| AC adapter included: | Yes |
| Stackable: | N |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Paper/Pasteboard: | 250 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 774 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |
| LED indicators: | Yes |
| SFP ports quantity: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 5 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 1 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10 |
| Switch type: | Web managed |
| Type: | 5-Port Gigabit Ethernet Switch |
| Video port type: | 5 x 10/100/1000 Ethernet ports |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | RB260GSP |
| Net weight: | 0.7 kg |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Form factor: | Desktop |
| Console port: | RJ-45 |
| Cables included: | USB |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Other features: | POE In: Passive POE |
| Interface type: | 10/100/1000 |
| Producer product family: | Cloud Router Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Software type: | SwOS |
| WEEE tax: | Yes |
| Combo SFP ports quantity: | 1 |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross width (mm): | 145.00 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s |
| Input current: | 0.8 A |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| AC adapter included: | Yes |
| Stackable: | N |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| Paper/Pasteboard: | 250 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 774 pc(s) |
| Producer: | MikroTik |