CISCO Catalyst Wireless 9162I AP W6E
Gamintojas: CISCO
Prekės kodas (MPN): CW9162I-ROW
Prekės kodas (MPN): CW9162I-ROW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
Li mėn.
Li mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 860,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Cisco Catalyst 9162I - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6E - cloud-managed |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Ram: | 2 GB |
| Flash memory: | 1 GB |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Os required: | Cisco IOS XE 17.9.2, Cisco IOS XE 17.10.1 or later |
| Power over ethernet (poe) suppor: | UPOE |
| Pricing type: | Minimum orderable quantity of 10 units |
| Dimensions (wxdxh): | 20 cm x 20 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 930 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The Cisco Catalyst9162 Series Access Points (APs) allow you to choose between on-premises and cloud management. These next generation APs are perfect for small to medium-sized deployments and support the 6-GHz band for Wi-Fi. They are resilient, secure, and intelligent. Funkcijos Wi-Fi 6 and Wi-Fi 6E (802.11ax) AP power optimizations (AP Power Save mode) Band steering Uplink/downlink OFDMA Uplink/downlink MU‑MIMO technology BSS coloring Target Wake Time Intelligent Capture Application hosting Bluetooth 5.1 Container support for applications Choice of management mode |
| Product description: | Cisco Catalyst 9162I - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6E - cloud-managed |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Ram: | 2 GB |
| Flash memory: | 1 GB |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Os required: | Cisco IOS XE 17.9.2, Cisco IOS XE 17.10.1 or later |
| Power over ethernet (poe) suppor: | UPOE |
| Pricing type: | Minimum orderable quantity of 10 units |
| Dimensions (wxdxh): | 20 cm x 20 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 930 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The Cisco Catalyst9162 Series Access Points (APs) allow you to choose between on-premises and cloud management. These next generation APs are perfect for small to medium-sized deployments and support the 6-GHz band for Wi-Fi. They are resilient, secure, and intelligent.
Funkcijos
Wi-Fi 6 and Wi-Fi 6E (802.11ax)
AP power optimizations (AP Power Save mode)
Band steering
Uplink/downlink OFDMA
Uplink/downlink MU‑MIMO technology
BSS coloring
Target Wake Time
Intelligent Capture
Application hosting
Bluetooth 5.1
Container support for applications
Choice of management mode