CHIEFTEC Value 500W efficacity 80p.c.
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): APB-500B8
Prekės kodas (MPN): APB-500B8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 40,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.6 |
| Molex: | 2 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 500W |
| Product description: | CHIEFTEC Value 500W efficacity 80p.c. ATX 12V 2.3 Cables 1x20+4PIN ATX 3xSATA 2xMolex 1x4PIN 12V 1x8PIN 6 + 2 PCIe |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 3 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas The APB-500B8 of the VALUE SERIES offers both quality and efficiency at a highly competitive pricing. Equipped with a vast amount of required connectors, long native cables and a silent running fan with installed thermal board, the PSU runs quietly on full load and provides REAL power, thereby providing all security features. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.6 |
| Molex: | 2 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 500W |
| Product description: | CHIEFTEC Value 500W efficacity 80p.c. ATX 12V 2.3 Cables 1x20+4PIN ATX 3xSATA 2xMolex 1x4PIN 12V 1x8PIN 6 + 2 PCIe |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 3 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
The APB-500B8 of the VALUE SERIES offers both quality and efficiency at a highly competitive pricing. Equipped with a vast amount of required connectors, long native cables and a silent running fan with installed thermal board, the PSU runs quietly on full load and provides REAL power, thereby providing all security features.