CHIEFTEC TFX 300W 80+Bronze ATX 12V 2.3
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPF-300P
Prekės kodas (MPN): GPF-300P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 45,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Chieftec Smart Series GPF-300P - power supply - 300 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | TFX12V 2.3 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Bronze |
| Weight: | 1.07 kg |
| Input voltage: | AC 115-230 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 300 Watt |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 8 pin EPS |
| Cooling system: | 80 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 8.5 cm x 17.5 cm x 6.5 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Product description: | Chieftec Smart Series GPF-300P - power supply - 300 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | TFX12V 2.3 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Bronze |
| Weight: | 1.07 kg |
| Input voltage: | AC 115-230 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 300 Watt |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 8 pin EPS |
| Cooling system: | 80 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 8.5 cm x 17.5 cm x 6.5 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.