CHIEFTEC TASK 500W PSU 80+ Bronze
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): TPS-500S
Prekės kodas (MPN): TPS-500S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 58,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 500W |
| Product description: | CHIEFTEC TASK 500W PSU 80+ Bronze |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 5 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Chieftec reacts to the ecological and environmental demands of the IT and CE markets, world-wide. Compatible with all current standards and certified by TÜV amongst many others and with a full range inputs of 115V - 230V, the TASK series is a highly efficient and reliable companion for modern IT structures. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 500W |
| Product description: | CHIEFTEC TASK 500W PSU 80+ Bronze |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 5 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Chieftec reacts to the ecological and environmental demands of the IT and CE markets, world-wide. Compatible with all current standards and certified by TÜV amongst many others and with a full range inputs of 115V - 230V, the TASK series is a highly efficient and reliable companion for modern IT structures.