CHIEFTEC SFX PSU 350W 230V ONLY
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): SFX-350BS
Prekės kodas (MPN): SFX-350BS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 52,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 10 |
| Height (cm): | 6.4 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | - |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 350W |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 2 |
| Width (cm): | 12.5 |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 10 |
| Height (cm): | 6.4 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | - |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 350W |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 2 |
| Width (cm): | 12.5 |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.