CHIEFTEC SFX PSU 250W > 85proc 230V ONLY
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): SFX-250VS
Prekės kodas (MPN): SFX-250VS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 46,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Chieftec Smart Series SFX-250VS - power supply - 250 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3/ SFX12V |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 250 Watt |
| Output current: | +5V - 15 A +3.3V - 14 A +12V1 - 18 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x 15 pin Serial A |
| Cooling system: | 80 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 12.5 cm x 10 cm x 6.4 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Product description: | Chieftec Smart Series SFX-250VS - power supply - 250 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3/ SFX12V |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 250 Watt |
| Output current: | +5V - 15 A +3.3V - 14 A +12V1 - 18 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x 15 pin Serial A |
| Cooling system: | 80 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 12.5 cm x 10 cm x 6.4 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.