CHIEFTEC PSU 700W 12CM ATX12V V2.3 80+
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPS-700A8
Prekės kodas (MPN): GPS-700A8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 64,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Connectivities: | 1 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX12V section 2 x 4 PIN internal power 1 x 4 PIN mini-power connector |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 700W |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Specifications: | 80 PLUS Efficiency: 80% |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Connectivities: | 1 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX12V section 2 x 4 PIN internal power 1 x 4 PIN mini-power connector |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 700W |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Specifications: | 80 PLUS Efficiency: 80% |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.