CHIEFTEC PSU 600W 12CM ATX12V V2.3 80+
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPS-600A8
Prekės kodas (MPN): GPS-600A8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 56,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Length (cm): | 14 |
| Motherboard connector: | 24+4 pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 600W |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 4 |
| Specifications: | 80% Efficiency only 230V 80 PLUS 1 x 8PIN PCIe (6+2) |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Length (cm): | 14 |
| Motherboard connector: | 24+4 pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 600W |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 4 |
| Specifications: | 80% Efficiency only 230V 80 PLUS 1 x 8PIN PCIe (6+2) |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.