CHIEFTEC PSU 450W 12CM ATX12V V2.3 bulk
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPB-450S
Prekės kodas (MPN): GPB-450S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 34,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 450W |
| Product description: | CHIEFTEC PSU 450W 12CM ATX12V V2.3 bulk |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 5 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas It is the optimal and cost-effective solution for the system-builders who demand the PSUs either with or without 80+ efficiency. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 450W |
| Product description: | CHIEFTEC PSU 450W 12CM ATX12V V2.3 bulk |
| Psu fan size: | 12 cm |
| Sata connectors: | 5 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
It is the optimal and cost-effective solution for the system-builders who demand the PSUs either with or without 80+ efficiency.