CHIEFTEC PSU 400W 12CM ATX12V V2.3 80+
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPS-400A8
Prekės kodas (MPN): GPS-400A8
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 43,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Chieftec Smart Series GPS-400A8 - power supply - 400 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 400 Watt |
| Output current: | +3.3V - 22 A +5V - 18 A +12V1 - 18 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 4 pin ATX |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.7 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Product description: | Chieftec Smart Series GPS-400A8 - power supply - 400 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 400 Watt |
| Output current: | +3.3V - 22 A +5V - 18 A +12V1 - 18 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 4 pin ATX |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.7 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.