CHIEFTEC PSF-400B ATX-12V 2.3 w/8cm Fan
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): PSF-400B
Prekės kodas (MPN): PSF-400B
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 60,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 24pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 6pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 400W |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 4 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 14 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 24pin |
| Pci-e vga power connectors: | 1 x 6pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 400W |
| Psu fan size: | 8 cm |
| Sata connectors: | 4 |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.