CHIEFTEC GPS 550W Cable M 80+ Gold
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPS-550C
Prekės kodas (MPN): GPS-550C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 90,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 16 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 550W |
| Product description: | CHIEFTEC GPS 550W Cable M 80+ Gold |
| Psu fan size: | 14 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Security system: | AFC (Automatic Fanspeed Control) |
| Security system: | OCP (Overcurrent protection) |
| Security system: | OPP (Overload protection) |
| Security system: | OTP (Over Temperature Protection) |
| Security system: | OVP (Overvoltage protection) |
| Security system: | SCP (Short-circuit protection) |
| Security system: | UVP (Undervoltage protection) |
| Weight netto (kg): | - |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 16 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 2 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 550W |
| Product description: | CHIEFTEC GPS 550W Cable M 80+ Gold |
| Psu fan size: | 14 cm |
| Sata connectors: | 6 |
| Security system: | AFC (Automatic Fanspeed Control) |
| Security system: | OCP (Overcurrent protection) |
| Security system: | OPP (Overload protection) |
| Security system: | OTP (Over Temperature Protection) |
| Security system: | OVP (Overvoltage protection) |
| Security system: | SCP (Short-circuit protection) |
| Security system: | UVP (Undervoltage protection) |
| Weight netto (kg): | - |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.