CHIEFTEC GPS 1350W Cable M 80+ Gold
Gamintojas: CHIEFTEC
Prekės kodas (MPN): GPS-1350C
Prekės kodas (MPN): GPS-1350C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 249,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 20 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 4 x 8pin |
| Pci-e vga power connectors: | 6 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 1350W |
| Product description: | CHIEFTEC GPS 1350W Cable M 80+ Gold |
| Psu fan size: | 14 cm |
| Sata connectors: | 12 |
| Security system: | AFC (Automatic Fanspeed Control) |
| Security system: | OCP (Overcurrent protection) |
| Security system: | OPP (Overload protection) |
| Security system: | OTP (Over Temperature Protection) |
| Security system: | OVP (Overvoltage protection) |
| Security system: | SCP (Short-circuit protection) |
| Security system: | UVP (Undervoltage protection) |
| Weight netto (kg): | - |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas Supporting Intel's Haswell technology, the smart cable management with modern +12 V single rail technology and luxuriously long cables as well as a vast amount of connectors, supports all components with intensive power consumption, such as multiple GPUs thereby optimizing to the maximum, the power consumption and keeping electricity bills low. |
| Atx12v version: | 2.3 |
| Depth (cm): | 20 |
| Height (cm): | 8.7 |
| Molex: | 3 |
| Motherboard connector: | 20+4pin |
| Pci-e vga power connectors: | 4 x 8pin |
| Pci-e vga power connectors: | 6 x 8(6+2)pin |
| Pfc: | Active |
| Power supply output: | 1350W |
| Product description: | CHIEFTEC GPS 1350W Cable M 80+ Gold |
| Psu fan size: | 14 cm |
| Sata connectors: | 12 |
| Security system: | AFC (Automatic Fanspeed Control) |
| Security system: | OCP (Overcurrent protection) |
| Security system: | OPP (Overload protection) |
| Security system: | OTP (Over Temperature Protection) |
| Security system: | OVP (Overvoltage protection) |
| Security system: | SCP (Short-circuit protection) |
| Security system: | UVP (Undervoltage protection) |
| Weight netto (kg): | - |
| Width (cm): | 15 |
Aprašymas
Supporting Intel's Haswell technology, the smart cable management with modern +12 V single rail technology and luxuriously long cables as well as a vast amount of connectors, supports all components with intensive power consumption, such as multiple GPUs thereby optimizing to the maximum, the power consumption and keeping electricity bills low.